header image

Terasy

Terasy jsou malé stavby, jež musí odolávat rozmarům počasí v každém ročním období. Pro dlouhodobou trvanlivost a funkční hodnotu terasy je nutné použít materiály i technologický postup, který zajistí dokonalou izolaci před zatékající vodou. Firma Detalon s.r.o. je renomovaným a v české republice již tradičním dodavatelem konstrukčních systémů pro terasy od německé společnosti Schlüter-Systems KG.

Různé druhy teras – různé postupy a technologie

Terasa je malá stavba přiléhající nejčastěji k rodinnému domu, která často nemá společné základy s hlavní stavbou. Terasa také může být rovněž vystavena zcela samostatně. Obě varianty vyžadují vodnou izolaci jak proti vzlínající zemní vlhkosti, tak proti dešti a zatékání.

Speciální konstrukční systémy pro terasy

Abyste svoji stavbu dokonale ochránili a zajistili její dlouhodobou užitnou hodnotu, je nutné postupovat takovým způsobem, abyste zamezili všem rizikům poškození a předčasnému chátrání. Jak známo každá stavba nejvíce trpí vlhkem. A tuto vlhkost dokonale omezíte konstrukčními systémy pro terasy značky Schlüter-Systems KG dodávané firmou Detalon s.r.o.

Ať už jste přímo investor, nebo prováděcí firma, či projektant můžete se spolehnout na sofistikovaně odborný servis i poradenství, technické konzultace přímo v místě realizace stavby i zajímavé ceny. Naše zkušenosti jednoznačně potvrdily, že se vyplatí investice do konstrukčního systému při realizaci stavby, než opakované opravy díla kvůli nevhodně použitým materiálům i technologiím.

Kontaktujte naše odborníky, nebo navštivte některou z našich prodejen, vyplatí se vám to.

Detalon, s.r.o.

Novodvorská 994/138
142 21 Praha 4
273 132 314
273 132 315
info@detalon.cz